У Зеленського відреагували на нові умови росії для припинення війни

У росії назвали нові вимоги для «досягнення миру» з Україною, серед яких відмова України від вступу до НАТО та ЄС. Воєнний злочинець з російського МЗС Міхаїл Галузін заявив, що «врегулювання» можливе лише за умови припинення бойових дій з боку ЗСУ та постачання західного озброєння.

28.05.2023
У Зеленського відреагували на нові умови росії для припинення війни

«”Вимоги росії” вустами МЗС рф швидше підтверджують юридичну та фактичну недієздатність російського керівництва. Тому реалістичні лише “зустрічні умови України”»,написав у відповідь на такі заяви радник Офісу президента Михайло Подоляк.

Передусім ідеться про негайне виведення всіх військ із суверенної території України. Також потрібне остаточне визнання того, що СРСР розпався, а пострадянські країни мають увесь обсяг суверенітету.

Крім того, Україна вимагає видання воєнних злочинців й авторів війни, а також закріплення зони демілітаризації (буферної зони) на території рф.

Подоляк назвав також вимогу щодо скорочення наступальної зброї (ракет підвищеної дальності) у рф, проведення Міжнародної конференції з організації контролю над ядерним арсеналом рф.

«Юридично зафіксована програма репараційних виплат, включно з добровільною відмовою від арештованих в інших країнах російських активів на користь України», — додав він.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.