У Зеленського відреагували на нові умови росії для припинення війни

У росії назвали нові вимоги для «досягнення миру» з Україною, серед яких відмова України від вступу до НАТО та ЄС. Воєнний злочинець з російського МЗС Міхаїл Галузін заявив, що «врегулювання» можливе лише за умови припинення бойових дій з боку ЗСУ та постачання західного озброєння.

28.05.2023
У Зеленського відреагували на нові умови росії для припинення війни

«”Вимоги росії” вустами МЗС рф швидше підтверджують юридичну та фактичну недієздатність російського керівництва. Тому реалістичні лише “зустрічні умови України”»,написав у відповідь на такі заяви радник Офісу президента Михайло Подоляк.

Передусім ідеться про негайне виведення всіх військ із суверенної території України. Також потрібне остаточне визнання того, що СРСР розпався, а пострадянські країни мають увесь обсяг суверенітету.

Крім того, Україна вимагає видання воєнних злочинців й авторів війни, а також закріплення зони демілітаризації (буферної зони) на території рф.

Подоляк назвав також вимогу щодо скорочення наступальної зброї (ракет підвищеної дальності) у рф, проведення Міжнародної конференції з організації контролю над ядерним арсеналом рф.

«Юридично зафіксована програма репараційних виплат, включно з добровільною відмовою від арештованих в інших країнах російських активів на користь України», — додав він.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.