Війна – не так далеко, як може здаватися: у Львові запустили другий відеоролик для мотивації залучення до війська

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки та Львівська міська рада створили другий відеоролик-нагадування про те, що війна – не так далеко, як це може здаватися.

22.04.2024
Війна – не так далеко, як може здаватися: у Львові запустили другий відеоролик для мотивації залучення до війська

«Переповідати зміст не будемо, нехай кожен зробить свої висновки. Нагадаємо лише про історичні паралелі з 1939 роком. Кожен з нас має обов’язок докласти усіх зусиль, щоб ця історія ніколи не повторилася», – зазначають творці відеоролику.

Нагадаємо, Львівський ОТЦК та СП і Львівська міська рада співпрацюють у створенні комунікаційних продуктів для мотивації залучення до захисту своєї країни. Перший відеоролик про «альтернативну реальність» співбесід чоловіків до війська вийшов на початку квітня. Головна ідея відеороботи – «Якщо не долучитись до свого війська сьогодні, згодом доведеться воювати у чужому. Ставай на захист України сьогодні!». 

Це не єдині інформаційні продукти на тему мобілізації, над якими працює міська рада Львова спільно з ОТЦК. На початку весни у місті на тему мобілізації розмістили також зовнішню рекламу на бордах і сітілайтах. Над кампанією працювали співробітники міськради і ОТЦК із львівськими креативними агенціями та продакшн-студіями.

Місто продовжуватиме випускати й інші інформаційні продукти на тему призову, зокрема закликатиме відвідувати новостворений Центр рекрутингу української армії у Львові. Це пілотний проєкт Міністерства оборони і Львівської мерії. Працівники центру надають консультації про актуальні вакансії в ЗСУ.  Центр рекрутингу української армії  знаходиться на вул. К. Левицького, 67.

Переглядаючи це відео нехай кожен зробить свої висновки. Нагадаємо лиш про історичні паралелі з 1939 роком. Кожен з нас має обов’язок докласти усіх зусиль сьогодні , щоб ця історія не повторилася завтра.

Ставай на захист України!” – зазначили у дописі.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.