Міська голова Мостиськ зустрілася з президентом Ізраїлю

З 22 березня 2022 року у місті Мостиська на Львівщині працював ізраїльський польовий шпиталь, який надавав допомогу внутрішньо переселеним громадянам, мешканцям Мостиської громади та Львівської області. У квітні шпиталь згорнули, він завершив свою місію. Водночас співпраця між Мостищиною та Ізраїлем продовжується.

08.06.2023
Міська голова Мостиськ зустрілася з президентом Ізраїлю

Як повідомили у Мостиській міській раді, на запрошення керівництва ізраїльського медичного центру Sheba з 28 травня по 6 червня цього року міська голова Мостиськ Мирослава Пельц перебувала в місті Тель-Авів на урочистих заходах з нагоди 75 річниці шпиталю.

Вказується, що під час поїздки відбувся прийом Мирослави Пельц у резиденції президента Держави Ізраїль Іцхака Герцоґа.

Крім того, під час перебування в країні делегації зі Львівщини відбувся прем’єрний показ документального фільму про згаданий вже ізраїльський польовий госпіталь у місті Мостиська, де працювали медики центру Sheba.

“На завершення Мирослава Пельц обговорила шляхи допомоги Мостиській громаді з боку ізраїльських колег. Ми щиро дякуємо ізраїльському народу за довіру та підтримку. Надіємось, що наша співпраця лише посилиться і приноситиме бажані результати”, – йдеться в повідомленні міськради.

Нагадаємо, в Україні запрацювала ізраїльська система оповіщення про ракетні удари.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.