Зі Львівщини на фронт передали автомобіль

Автомобіль вирушив до українських  захисників у межах ініціативи  «1000 автомобілів свободи» з Мостиськ Львівської області.

27.06.2023
Зі Львівщини на фронт передали автомобіль

Як повідомляє Львівська обласна військова (державна) адміністрація, Dacia Logan придбав та передав Ярослав Тимо. Небайдужі мешканці громади організували транспортування автомобіля з Німеччини.

«Машину укомплектували маскувальними сітками, а КП «Фрут Банк» запакувало ще одну партію сухих борщових та супових наборів. Дякуємо за підтримку Мостиській міській раді та Форпосту Львівському», – йдеться у дописі.

До слова, автомобіль відправили захиснику Богдану Шуманському та його побратимам.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.