Зі Львівщини на фронт передали автомобіль

Автомобіль вирушив до українських  захисників у межах ініціативи  «1000 автомобілів свободи» з Мостиськ Львівської області.

27.06.2023
Зі Львівщини на фронт передали автомобіль

Як повідомляє Львівська обласна військова (державна) адміністрація, Dacia Logan придбав та передав Ярослав Тимо. Небайдужі мешканці громади організували транспортування автомобіля з Німеччини.

«Машину укомплектували маскувальними сітками, а КП «Фрут Банк» запакувало ще одну партію сухих борщових та супових наборів. Дякуємо за підтримку Мостиській міській раді та Форпосту Львівському», – йдеться у дописі.

До слова, автомобіль відправили захиснику Богдану Шуманському та його побратимам.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.