“Укрзалізниця” запровадить жіночі купе на маршрутах далекого сполучення

Наразі лише у тестовому режимі.

23.05.2023
“Укрзалізниця” запровадить жіночі купе на маршрутах далекого сполучення
Фото: умовне

«Укрзалізниця» розглядає можливість запровадити жіночі купе та протестує таку послугу, повідомляє пресслужба компанії. Для цього компанія проводить консультації з юристами, міжнародними та українськими громадськими організаціями.

Наразі точно не визначено, на яких маршрутах чекати жіночі купе, але це будуть маршрути далекого сполучення, пасажири яких проводять у дорозі багато часу. Допускатимуть до таких жіночих купе жінок, трансжінок, мам із дітьми до 6 років будь-якої статі.

«Ми віримо в комплекс заходів, де тривожні кнопки та сигналізація в купе, відеоспостереження, посилене патрулювання і невідворотне покарання за будь-який доведений прояв домагань відіграватимуть ключову роль у викоріненні цього явища. Тому поточне рішення залізниці — допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів, одним з яких стане «пілот» із жіночими купе» — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Послугу тестуватимуть упродовж кількох місяців, а масштабують її залежно від попиту та відгуків. На першому етапі купити квиток у жіноче купе можна через мобільний застосунок «Укрзалізниці».

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.