Українські військові прибули в Бельгію, де навчатимуться керування підводними дронами

Вони пройдуть навчання на підводних системах, які Бельгія передала Україні.

09.02.2023
Українські військові прибули в Бельгію, де навчатимуться керування підводними дронами
Фото: умовне

До Бельгії в межах тренувальної місії Європейського Союзу (EUMAM) прибула група українських військовослужбовців для опанування підводних безпілотників. Про це повідомила міністерка оборони Бельгії Людивін Дедондер.

«Сьогодні ми вітаємо українських солдатів у Бельгії в межах місії EUMAM. Вони пройдуть навчання на підводних системах, які Бельгія передала Україні. Я висловила їм свою глибоку підтримку і привітала мужність, яку вони демонструють уже майже рік», — зазначила Дедондер.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.