Біженець з України виграв у лотерею в Бельгії 500 тисяч євро

Чоловік купив скретч-карту за 5 євро на заправці.

13.06.2023
Біженець з України виграв у лотерею в Бельгії 500 тисяч євро

Український біженець виграв у лотереї в Бельгії 500 000 євро. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляють журналісти, через війну рф проти України «почуття чоловіка були дуже змішаними», — розповіла представниця Національної лотереї Джоук Вермоер. За її словами, думки чоловіка «явно в Україні, і зараз важко радіти всьому, що відбувається в його країні». Але він був «дуже щасливий своїй перемозі».

Національна лотерея, яка не розкриває повну інформацію про своїх переможців, повідомила, що чоловікові від 18 до 24 років. Він у Брюсселі живе рік.

Як і інших переможців, чиї виграші становлять понад 100 000 євро, чоловіка запросили до штаб-квартири Національної лотереї в Брюсселі, щоб вручити виграш.

Зазначається, що чоловік повідомив про намір використати гроші на допомогу українцям і на відновлення батьківщини, йдеться в повідомленні лотереї. Але спочатку переможець планує відсвяткувати з сім’єю та друзями, зокрема тими, хто допоміг йому інтегруватися в Брюсселі. У лотереї повідомили: хоча чоловік знайшов роботу в Бельгії, він хотів би повернутися в Україну, щойно закінчиться війна.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.