Бельгія схвалила новий пакет допомоги для України

Рада міністрів Бельгії схвалила 15-тий пакет допомоги Україні.

16.06.2023
Бельгія схвалила новий пакет допомоги для України

Видання rtbf повідомляє, що минулого тижня уряд схвалив закупівлю на поставку 105-мм боєприпасів на суму 32 мільйони євро.

Бельгія закупить і поставить українським силам бронетранспортери, а саме гусеничні бронетранспортери типу M113, які бельгійська армія зняла з озброєння більше десяти років тому. Транспортні засоби будуть відновлені до робочого стану бельгійською промисловістю перед доставкою в Україну.

Військова допомога, що надається Бельгією, є частиною координації між союзниками, що входять в контактну групу по Україні, і спрямована на задоволення конкретних запитів цієї країни.

“Підтримка України – це не змагання між країнами-партнерами, а результат узгодженого підходу, спрямованого на максимально можливе задоволення потреб на місцях. Цей новий пакет допомоги повністю відповідає цій логіці“, – зазначила міністр оборони Людівін Дедондер Дедондер.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.