Україна передала Кишиневу російський план з дестабілізації Молдови, який перехопила розвідка

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна перехопила та передала Молдові російський план з дестабілізації країни. Там теж підтвердили цю інформацію.

09.02.2023
Україна передала Кишиневу російський план з дестабілізації Молдови, який перехопила розвідка
Фото: умовне

Про це він заявив на саміті ЄС, передає “Бабель”.

«Нещодавно я говорив з президентом Молдови пані Санду і поінформував її про те, що вдалося перехопити нашій розвідці: детальний російський план руйнування політичної ситуації в Молдові. Російський документ, який показує, хто, коли та внаслідок яких дій збирається зламати Молдову, демократичний порядок цієї країни й встановити свій контроль над нею», — розповів Зеленський.

У Молдові повідомили, що справді отримували таку інформацію від України. Там зазначили, що перебувають у тісній комунікації з Україною.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.