Україна отримала перші французькі танки AMX-10 RC

Частину з них вже відправили на передову.

16.03.2023
Україна отримала перші французькі танки AMX-10 RC

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що легкі колісні танки AMX-10RC вже прибули до України. Про це пише Le Figaro.

«AMX-10 RC, обіцяні Францією на початку січня, вже прибули в Україну», — зазначив він.

Відправка машин мала відбутися через два місяці після оголошення, оскільки весь цей час у Франції готували українські екіпажі для них.

Лекорню зазначив, що наразі він готує низку рішень для президента Франції Емманюеля Макрона, зокрема щодо можливої «другої хвилі» передачі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.