Сенат Франції визнав Голодомор геноцидом українського народу

Станом на 2023 рік Голодомор офіційно визнали геноцидом українського народу понад 22 країни світу.

17.05.2023
Сенат Франції визнав Голодомор геноцидом українського народу
Фото: умовне

Сенат Франції визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Про це у твітері написав Президент Володимир Зеленський.

Глава держави висловив вдячність французам за “важливий крок до відновлення історичної справедливості”.

“Вітаю історичне рішення французького Сенату щодо визнання Голодомору 1932-1933 рр. геноцидом українського народу. Вдячний усім сенаторам, які ініціювали й підтримали резолюцію. Черговий важливий крок на шляху до відновлення історичної справедливості та увічнення пам‘яті мільйонів закатованих голодом українців”, – йдеться в дописі Зеленського.

У березні постанову про визнання голоду 1932-1933 років в Україні геноцидом ухвалила нижня палата французького парламенту — Національна асамблея.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.