Україна і Польща домовилися відновити транзит українського зерна

Зараз уряд очікує від польської сторони деталі щодо технічних аспектів транспортування української продукції Польщею.

18.04.2023
Україна і Польща домовилися відновити транзит українського зерна

Перша віцепремʼєр-міністерка — міністерка економіки Юлія Свириденко заявила, що Україна домовилася з Польщею про відновлення транзиту агропродукції, повідомили у пресслужбі Міністерства економіки України.

“За результатами переговорів було вирішено, що транзит українських сільськогосподарських товарів через територію Польщі буде розблоковано в ніч з четверга 21 квітня на пʼятницю 22 квітня поточного року”, — сказала Свириденко.

Нагадаємо, 15 квітня Польща заборонила ввезення зерна та іншого продовольства з України. Слідом за нею й Угорщина, оголосили про тимчасову повну заборону імпорту українського зерна.

Всі тарифи та квоти на ввезення українського зерна в ЄС були скасовані для полегшення доставки його в інші регіони світу в умовах російської блокади українських портів.

У сусідніх з Україною країнах, зокрема в Польщі, фермери почали скаржитися на те, що значна частина зерна осідає на внутрішньому ринку, що призводить до демпінгу цін та неможливості реалізувати власне зерно.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.