Учні львівського ліцею, який постраждав від обстрілу, повернуться за парти

Учні ліцею «Оріяна», який постраждав після ракетного обстрілу 29 грудня, повернуться за парти 15 січня. Школярі мали йти на очне навчання 7 січня, однак через атаку канікули продовжили ще на тиждень

03.01.2024
Учні львівського ліцею, який постраждав від обстрілу, повернуться за парти

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Ця школа сильно постраждала від ворожого обстрілу 29 грудня: вибиті вікна, зруйновані двері та стіни. Частину приміщень ліцею ми відновимо до середини січня і діти будуть тут навчатися. Оскільки інша половина навчального закладу є більш пошкодженою, і тут неможливо оперативно все полагодити, якийсь час діти ліцею «Оріяна» будуть навчатися в дві зміни у відремонтованих приміщеннях», — пояснив керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Ліцей «Сихівський» та середня загальноосвітня школа №86, які також зазнали часткових руйнувань через російський обстріл, повернуться до навчання 15 січня.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.