У Верховній Раді пропонують офіційно назвати політичний режим росії рашизмом

Рашизм – це гра слів, що поєднує слова “фашизм” та “росія”. В Україні російських загарбників нерідко називають “рашистами”.

14.03.2023
У Верховній Раді пропонують офіційно назвати політичний режим росії рашизмом
Фото: умовне

У Верховній Раді України зареєстрували Проєкт Постанови про “Про визначення чинного в російській федерації політичного режиму як рашизму та засудження його ідеологічних засад і суспільних практик як тоталітарних та людиноненависницький”.

Постановою народні депутати України визнають “рашизм” як ідеологію, яка лежить в основі державної політики рф.

У пояснювальній записці, автори документа зазначають, що заява дозволить визначити форми агресії та спонукатиме засудженню державами світу політики російської федерації, яка призводить до вчинення воєнних злочинів та геноциду українського народу.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.