ВР ухвалила закон про обовʼязкові іспити для отримання громадянства України

Потрібно буде складати іспити на знання української мови, історії та Конституції.

21.03.2023
ВР ухвалила закон про обовʼязкові іспити для отримання громадянства України
Фото: умовне

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, передає “Бабель”. 

За відповідне рішення проголосував 281 депутат.

Закон передбачає, що в разі бажання отримати громадянство України будь-хто має подати письмове зобовʼязання, що складе іспити з Конституції України, історії та української мови.

Водночас ті, хто отримали громадянство за особливі заслуги перед Україною, становлять державний інтерес для України або служать у війську чи нагороджені державною нагородою, мають скласти ці іспити протягом двох років.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.