У столиці Польщі українці та поляки влаштували бійку з різаниною

Троє людей у лікарні, ще п’ятеро — у поліції.

10.05.2023
У столиці Польщі українці та поляки влаштували бійку з різаниною
Фото: умовне

Про це повідомляє польське видання Super Express.

Бійка виникла 9 травня, на пляжі Понятівка у Варшаві. За повідомленнями поліції між двома групами людей, які були у стані алкогольного сп’яніння виникло непорозуміння. П’ятьох учасників подій затримали.

“Ми пояснимо обставини і все, що пов’язано з цією подією, пізніше”, – прокоментували у польській поліції.

Правоохоронці не вказували національність учасників сутички, проте журналістам вдалося з’ясувати, що конфлікт виник між двома групами відпочивальників – поляками та українцями.

“Між групою поляків і українців сталася бійка. Одна людина отримала два ножові поранення, загалом поліція затримала п’ятьох осіб. Потерпілого з двома колото-різаними пораненнями та ще двох людей із незначними травмами обличчя та тіла доставили до лікарні”, – зазначили у виданні.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.