Мешканець Тернопільщини ошукав двох поляків на 18 тисяч доларів

Зловмиснику загрожує до дванадцяти років з конфіскацією майна.

22.05.2024
Мешканець Тернопільщини ошукав двох поляків на 18 тисяч доларів

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

До правоохоронців звернулися двоє мешканців Польщі, які займаються колекціонуванням антикварних речей. Вони розповіли, що на одному із сайтів натрапили на оголошення про продаж раритетного мотоцикла й одразу ним зацікавилися.

Для того, щоб придбати транспортний засіб потерпілі знайшли посередника в інтернеті, який запевнив, що допоможе їм з покупкою на місці та доставить транспортний засіб у Польщу. Свої послуги він оцінив у 2000 доларів. Згодом покупці перерахували на банківський рахунок чоловіка понад 16 тисяч доларів. Натомість зловмисник почав всіляко тягнути час і зрештою перестав виходити на зв’язок.

Шахраєм виявився 38-річний мешканець Чортківського району. Він пояснив, що після отримання грошей передумав допомагати чоловікам.

Чоловіку загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.