У США заявили, що забезпечення України літаками F-16 — їхній пріоритет

Штати й партнери планують розпочати реалізацію відповідних планів у найближчі місяці.

22.05.2023
У США заявили, що забезпечення України літаками F-16 — їхній пріоритет

Надання українським військам винищувачів F-16 і проведення відповідної підготовки для пілотів є пріоритетом для Сполучених Штатів Америки. Відповідні плани почнуть втілювати в наступні місяці, повідомив речник Державного департаменту США Метью Міллер під час брифінгу.

“Президент (Джо Байден – ред.) дуже чітко дав зрозуміти, що ми почнемо тренування українських військових щодо пілотування F-16 і будемо працювати з нашими союзниками й партнерами над постачанням F-16 Україні. Я не буду оголошувати, коли або як це станеться, або з яких країн вони надійдуть. Але це пріоритет для нас, і ми почнемо реалізовувати його в найближчі місяці”, – розповів він.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.