У селі на Тернопільщині батьки, малеча та переселенці зробили «апгрейд» дитмайданчика

Спільна робота завжди дає позитивний результат. Це довели і мешканці села Суходіл, що в Гусятинському районі на Тернопільщині.

31.08.2022
У селі на Тернопільщині батьки, малеча та переселенці зробили «апгрейд» дитмайданчика
Фото місцевої громади

Зокрема, завдяки батькам та їхнім дітям, а також ВПО було оновлено дитячий майданчик.  Тут відремонтовано та пофарбовано спортивний інвентар, гірки та гойдалки.

Тож тепер, кажуть у Гусятинській селищній територіальній громаді, на дитячому майданчику діти зможуть займатися фізкультурою, розвиватися, спілкуватися між собою і просто цікаво проводити дозвілля.

«Дякуємо усім, хто долучився до оновлення майданчика та облаштування території біля нього! Відрадно, що активну участь у цих роботах брали  внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають у селі Суходіл», – йдеться в дописі селищної територіальної громади, що в соцмережі «Фейсбук».

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.