Для розміщення переселенців на Львівщині за 23 млн відремонтують сільську школу за завищеними цінами

Відділ освіти Солонківської ОТГ 6 липня оголосив про намір замовити капітальний ремонт школи у с. Милятичі Львівського району вартістю 22,73 млн грн у ТОВ «Вельт капітал».

02.11.2023
Для розміщення переселенців на Львівщині за 23 млн відремонтують сільську школу за завищеними цінами

Ремонт роблять для поселення внутрішньо переміщених осіб. Роботи планують завершити до кінця 2024 року. При цьому вартість окремих матеріалів суттєво перевищує ринкову, повідомляє “Наші Гроші. Львів”.

Наприклад, ціна на Ceresit CT 77 в кошторисі ТОВ «Вельт капітал» становить 238 грн за кілограм. Водночас в Епіцентрі його ціна – 164 гривні за кілограм.

Ще один приклад переплати – сповіщувач пожежний димовий СПД1. У кошторисі він вказаний по 1878 грн за штуку. В той же час, його новіша версія СПД-3 на ринку коштує 225 грн за штуку.

Наступним прикладом переплати є світильник Юпітер LED ДВО20У. Як повідомили представнику «Наших грошей» на заводі-виробнику «Ватра», ці панелі у них коштують 985 грн за штуку. А у кошторисі ціна на них становить 1884 грн за штуку.

ТОВ «Вельт капітал» прописане у Львові, засновницею є Павленко Тетяна Євгенівна. У своєму активі фірма має 296 підписаних договорів на загальну суму 2,89 млрд грн.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.