У РНБО кажуть, що Україна змінить стратегію майбутньої деокупації Криму

Указ Зеленського про стратегію звільнення Криму вийшов 24 березня 2021 року.

03.03.2023
У РНБО кажуть, що Україна змінить стратегію майбутньої деокупації Криму

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що, враховуючи нінішні обставині у питанні деокупації Криму, Україна вже не може керуватися стратегією, підтриманою владою у 2021 році. У звʼязку з цим стратегію звільнення тимчасово окупованого Криму буде змінено. 

“24 березня 2021 року вийшов указ президента України Володимира Зеленського №17 про Стратегію деокупації Автономної Республіки Крим та Севастополя. Там, де ми вперше, починаючи від 2014 року, відпрацювали усі моменти. І первинна пропозиція була вирішувати це питання політико-дипломатичним шляхом”, – пояснив Данілов в етері національного телемарафону, передає УНІАН.

Однак, за словами секретаря РНБО, через обставини, які відбуваються сьогодні на території України, “ми маємо обов’язково розглянути цю стратегію, внести до неї відповідні зміни, проголосувати на засіданні РНБО за ці зміни і після цього президент має або видати новий указ, або внести зміни у ту стратегію, яка ухвалювалася”.

Водночас він наголосив, що в його словах немає нічого конспірологічного. Крім того, керівництво держави працює з відповідними документами, щоб вони відповідали інтересам України.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.