У Львові затримали “злодія в законі” з санкційного списку РНБО

Уродженця Грузії депортували з України.

31.05.2023
У Львові затримали “злодія в законі” з санкційного списку РНБО

Про це 31 травня повідомила пресслужба департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

“39-річний уродженець Грузії знаходиться у санкційному списку РНБО. Наразі його примусово видворено за межі країни”, – розповів начальник ДСР Нацполіції Андрій Рубель.

Як зазначив Рубель, у 2018 році “злодій в законі” на прізвисько “Серго Самтредський” отримав заборону відвідувати України упродовж 5-ти років, а у 2021 до нього були застосовані персональні обмежувальні санкції РНБО.

“Як тільки-но ми отримали інформацію про незаконний перетин лідером злочинного світу кордону, одразу почали заходи щодо встановлення його місця перебування. Вже за кілька днів з’ясували, що він тимчасово оселився у Львові”, – зазначають правоохоронці. 

Відтак 29 травня його затримали. На виконання рішення РНБО поліцейські спільно з Державною міграційною службою України примусово депортували “злодія в законі” за межі країни.

“39-річний уродженець Грузії був коронований у 2008 році в Туреччині й належить до Сухумського воровського клану”, – додали у поліції. 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.