У Німеччині навчаються понад 200 тисяч українських дітей

У деяких школах ФРН започаткували викладання української мови та літератури.

07.02.2023
У Німеччині навчаються понад 200 тисяч українських дітей
Фото: умовне

Станом на початок 2023 року в Німеччині продовжують навчання близько 203 тисяч українських дітей, які втекли від війни. Про це повідомила міністерка освіти та досліджень Німеччини Беттіна Штарк-Ватцінгер під час візиту до Києва, повідомляє DW.

“Звісно, в нас велике бажання, щоби ці діти не втратили зв’язок зі своєю батьківщиною. Тому ми пропонуємо їм викладання паралельно українською мовою. У великих містах місцеві українські організації відкрили недільні школи для дітей, а ще багато хто продовжує навчатись в українських школах дистанційно. Це, вочевидь, формує додаткове навантаження”, — зазначила вона на спільному брифінгу з міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом.

Український міністр, своєю чергою, наголосив, що дистанційне навчання є добровільним вибором батьків, які не хочуть втрачати зв’язок своїх дітей з українськими школами і перезарахування оцінок з німецької освітньої системи відбувається за відпрацьованим механізмом та не викликає жодних проблем.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.