У Нідерландах відкрили благодійну виставку картин українських художників

Виставку організував Благодійний Фонд Козицького «Ми і світ».

29.01.2024
У Нідерландах відкрили благодійну виставку картин українських художників

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. В експозиції – 39 творів живопису, графіки, скульптури та відео-арту: Міри Бачкур, Сергія Декалюка, Віталія Греха, Вови Кено, Ірини Максимової, NOTUKO та Володимира Семківа.

Триватиме виставка до початку березня та завершиться аукціоном.

Під час благодійного заходу зберуть кошти на протезування двом воїнам, які проходять лікування у Superhumans Center. А ще – на облаштування арттерапевтичного реабілітаційного простору у львівському Будинку Офіцерів.

“Дякую митцям, які передали свої роботи, Христині Береговській і всім причетним. Знаю, що перемовини про це тривали рік! Але врешті відбулося, ще й у Stadelijk Museum Breda!

Переконаний, що це тільки початок нашої тісної співпраці на музейній і мистецькій мапі Нідерландів. Продовжуємо гідно представляти Україну у світі та боротися за неї тут, вдома!”, – зазначив Козицький.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.