Незряча дівчинка зі Львівщини та Dzidzio виступила на благодійних концертах у США

Анна-Марія Герман дала концерти разом із Михайлом Хомою (Dzidzio) у Філадельфії, Сакраменто та Вашингтоні на Ukrainian Week.

05.02.2024
Незряча дівчинка зі Львівщини та Dzidzio виступила на благодійних концертах у США

Про це у коментарі “Укрінформу” повідомила мама дівчинки Наталія Бражник.

«Ми разом із Михайлом Хомою прилетіли в США, щоб розповісти історію про Анну-Марію та дати кілька благодійних концертів. 2 лютого вони мали виступ у церкві у Філадельфії, 3-го – на «Українському тижні» в столиці США – Вашингтоні, а вчора – в Сакраменто», – розповіла Наталія Бражник.

За її словами, зали під час концертів були переповнені. Серед присутніх – українська діаспора, американці, які активно підтримують Україну, та наші ветерани, котрі проходять реабілітацію в США.

«Ніхто не міг лишитися байдужим: плескали стоячи, присутні плакали… Розчулив момент, коли наш захисник Сергій, який втратив обидві кінцівки та зір на війні, побувавши на одному концерті, приїхав на другий, щоб подарувати доньці квіти та подякувати», – додала мама.

Михайло Хома разом із Анною-Марією Герман виконали перед присутніми концертну програму «Ліхтарики». Однойменну пісню Dzidzio подарував незрячий волонтерці влітку на день народження. Спільно вони записали кліп та відтоді часто виступають дуетом на концертах в Україні та за кордоном для допомоги українським військовим.

Нагадаємо, незряча школярка зі Львівщини співами у церквах та на вулиці зібрала 2 мільйони гривень для ЗСУ. Дівчина почала волонтерити з початком повномасштабного вторгнення РФ, коли її старший брат пішов захищати Україну.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.