Незряча дівчинка зі Львівщини та Dzidzio виступила на благодійних концертах у США

Анна-Марія Герман дала концерти разом із Михайлом Хомою (Dzidzio) у Філадельфії, Сакраменто та Вашингтоні на Ukrainian Week.

05.02.2024
Незряча дівчинка зі Львівщини та Dzidzio виступила на благодійних концертах у США

Про це у коментарі “Укрінформу” повідомила мама дівчинки Наталія Бражник.

«Ми разом із Михайлом Хомою прилетіли в США, щоб розповісти історію про Анну-Марію та дати кілька благодійних концертів. 2 лютого вони мали виступ у церкві у Філадельфії, 3-го – на «Українському тижні» в столиці США – Вашингтоні, а вчора – в Сакраменто», – розповіла Наталія Бражник.

За її словами, зали під час концертів були переповнені. Серед присутніх – українська діаспора, американці, які активно підтримують Україну, та наші ветерани, котрі проходять реабілітацію в США.

«Ніхто не міг лишитися байдужим: плескали стоячи, присутні плакали… Розчулив момент, коли наш захисник Сергій, який втратив обидві кінцівки та зір на війні, побувавши на одному концерті, приїхав на другий, щоб подарувати доньці квіти та подякувати», – додала мама.

Михайло Хома разом із Анною-Марією Герман виконали перед присутніми концертну програму «Ліхтарики». Однойменну пісню Dzidzio подарував незрячий волонтерці влітку на день народження. Спільно вони записали кліп та відтоді часто виступають дуетом на концертах в Україні та за кордоном для допомоги українським військовим.

Нагадаємо, незряча школярка зі Львівщини співами у церквах та на вулиці зібрала 2 мільйони гривень для ЗСУ. Дівчина почала волонтерити з початком повномасштабного вторгнення РФ, коли її старший брат пішов захищати Україну.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.