У МЗС закликали Мексику відмовитися від нейтральної позиції та підтримати Україну

Будь-яка підтримка України з боку Мексики була б суттєвою з огляду на регіональне лідерство країни в Латинській Америці.

01.03.2023
У МЗС закликали Мексику відмовитися від нейтральної позиції та підтримати Україну

Заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник закликав Мексику відмовитись від нейтральної позиції та підтримати Україну у розв’язаній росією повномасштабній війні. Про це Андрій Мельник сказав в інтерв’ю CNN, передає “Суспільне”.

“Мексика залишається більш-менш нейтральною. Нам потрібна буде додаткова підтримка. Я зараз говорю принаймні про військову допомогу. Ми сподіваємося, що мексиканське суспільство, мексиканський народ і, перш за все, уряд цієї країни повільно змінять дискурс. Нам потрібна додаткова підтримка”, — заявив Мельник.

Також український дипломат закликав Мексику надати гуманітарну, медичну та економічну підтримку Україні.

“Спрямуйте лікарів в Україну, надішліть кілька мобільних госпіталів, покажіть свій прапор. Цю допомогу українці запам’ятають назавжди”, — сказав Андрій Мельник.

За словами заступника глави МЗС, будь-яка підтримка України з боку Мексики була б суттєвою з огляду на регіональне лідерство країни в Латинській Америці.

“Ми очікуємо лідерської позиції цієї країни”, — підкреслив Мельник.

Він також зауважив, що прохання України про допомогу від Мексики є “виправданим очікуванням”, з огляду на історію Мексики з колоніалізмом. І додав, що війна росії проти України — це “сучасна колоніальна війна”.

Телеканал зазначає, що раніше президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор закликав до мирного вирішення конфлікту, він також заявив, що країна бажає залишатися нейтральною і не буде вводити економічні санкції проти Росії.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.