У МЗС України відповіли на коментар РФ про відмову Зеленського від переговорів з Путіним

Режим російського президента Путіна втратив шанс на переговори, Україна вестиме їх з іншим російським президентом і, очевидно, з іншим міністром закордонних справ РФ.

12.10.2022
У МЗС України відповіли на коментар РФ про відмову Зеленського від переговорів з Путіним
Сєргєй Лавров

Про це написав у Facebook речник МЗС Олег Ніколенко.

Ніколенко прокоментував заяву глави МЗС РФ Сєргєя Лаврова про те, що президент Володимир Зеленський нібито “може будь-якої миті передумати і розпочати переговори з Росією”, наприклад, “за наказом із Вашингтона чи Лондона”.

Речник МЗС вважає, що Лавров став за кордоном Росії “нерукоподаваним”, а тому йому залишилося хіба що “відпрацьовувати роль пропагандиста для внутрішнього споживача”.

“Як не намагається російська верхівка, а зламати волю українського лідера не може. Біситься від своєї слабкості, тому і поширює нісенітниці про “вказівки” із Вашингтона та Лондона”, – написав Ніколенко.

Він повторив, що режим Путіна втратив свій шанс на переговори і що “Україна вестиме перемовини з Росією за іншого російського президента, а також очевидно – іншого міністра закордонних справ”.

Що стосується Лаврова, то на нього “чекає попереду іще багато інтерв‘ю – в Гаазі, Бучі, Маріуполі або в іншому місті, яке буде визначене як місце проведення трибуналу над російськими воєнними злочинцями”, вважає Ніколенко.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.