У Мостиськах з центру міста на кладовище переносять останки радянських солдатів

13 червня в Мостиськах на Львівщині завершують облаштовувати огорожу на місці ексгумації залишків жертв і учасників Другої світової війни.

13.06.2023
У Мостиськах з центру міста на кладовище переносять останки радянських солдатів

Вже почалися роботи з перенесення останків на кладовище. Про це повідомив радник голова Львівської ОВА Олег Радик.

“Раніше тут було демонтовано «родінумать»”, – додав він.

Це перша така процедура з дотриманням чинного законодавства у Львівській області цього року. А може і під час війни.

Кладовище у центрі Мостиськ в сквері по вулиці Міцкевича виникло у кінці 40-х років XX століття. На ньому ховали представників радянських органів влади та енкаведистів, що загинули у боях із відділами УПА.

Як писав “Бомок”, на Львівщині демонтували плити на кладовищі радянських солдатів, поховання перенесуть з центру міста.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.