Під час концерту збирали гроші на допомогу ЗСУ. Про це повідомляє Мирослава Пельц, голова Мостиської міськради.
“За ініціативи старости старостинського округу №7 Мирослави Корпесьо відбувся виступ Концертної групи Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України в складі оркестру, солістів та балету. Також нас радувала своїм співом Народна артистка України Марина Гончаренко.
Музиканти виконали низку музичних творів та пісенних композицій – це були як відомі народні пісні, так і популярні композиції сучасних українських виконавців”, – прокоментувала вона.
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/305668943_497284692402802_3987145493661188520_n-400x267.jpg)
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/305765614_497284682402803_1125620272391031044_n-400x267.jpg)
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/305793241_497284672402804_2330592848518620693_n-400x267.jpg)
Також Пельц додала, традиційно на заході організовано збір коштів на потреби ЗСУ- зібрано 10 337 гривень.Усі кошти передано у Благодійний фонд допомоги військовим при Мостиській міській раді.
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/305795942_497284675736137_6893586694058732315_n-400x267.jpg)
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/305829711_497284699069468_7989807207717476503_n-400x267.jpg)
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/306042618_497284679069470_7854974967895078656_n-400x267.jpg)
Коментарі