У Мостиськах, що на Львівщині, відбувся концерт військового оркестру. Фото

7 вересня у сквері ім. Т.Г. Шевченка відбувся виступ Концертної групи Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

07.09.2022
У Мостиськах, що на Львівщині, відбувся концерт військового оркестру. Фото

Під час концерту збирали гроші на допомогу ЗСУ. Про це повідомляє Мирослава Пельц, голова Мостиської міськради.

“За ініціативи старости старостинського округу №7 Мирослави Корпесьо відбувся виступ Концертної групи Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України в складі оркестру, солістів та балету. Також нас радувала своїм співом Народна артистка України Марина Гончаренко.

Музиканти виконали низку музичних творів та пісенних композицій – це були як відомі народні пісні, так і популярні композиції сучасних українських виконавців”, – прокоментувала вона.
Також Пельц додала, традиційно на заході організовано збір коштів на потреби ЗСУ- зібрано 10 337 гривень.Усі кошти передано у Благодійний фонд допомоги військовим при Мостиській міській раді.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.