У Львові виступають проти будівництва скверу пам’яті Кузьми “Скрябіна”

Громадський простір «Місця щасливих людей» на честь загиблого лідера групи «Скрябін» Андрія Кузьменка хочуть облаштувати на розі вул. Коперника та Стефаника у Львові.

08.04.2024
У Львові виступають проти будівництва скверу пам’яті Кузьми “Скрябіна”

Про це повідомляє військовослужбовець Антон Петрівський.

“Дізнався, що була ідея створення скверу імені кузьми скрябіна (був другом януковича) на перехресті вулиць Коперніка і Стефаника у Львові. Це погана ідея. Більше того, ця площа вже носить ім’я одного з провідних діячів національно-визвольного руху Олекси Гасина.

Сподіваюсь, що ніхто не хоче провокувати ескалацію непотрібних конфліктів, відтак маю надію, що ідею зі скрябіним можна втілити назвавши його іменем одну з жовтих львівських маршруток“, – зазначив Петрівський.

Додамо, що виконавчий комітет Львівської міськради погодив для облаштування громадського простору відповідну проєктно-кошторисну документацію. Згідно з рішенням, замовником будівельних робіт по облаштуванню громадського простору визначено Галицьку районну адміністрацію. Загальна вартість робіт становить 14 мільйонів 415 тисяч гривень.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.