У Львові комунальні підприємства судились через борг за тепло

Господарський суд Львівської області стягнув з «Агенції ресурсів Львівської міської ради» понад 123 тисячі гривень боргу за позовом ЛМКП «Львівтеплоенерго».

23.01.2024
У Львові комунальні підприємства судились через борг за тепло

Про це LVIV.MEDIA стало відомо з рішення суду, опублікованого в Єдиному державному реєстрі. Причиною позову стала несплата боргу за рахунками за теплопостачання. Обидва підприємства є комунальними та належать Львівській міській раді.

У листопаді 2015 р. «Львівтеплоенерго» та «Агенція ресурсів ЛМР» підписали угоду про теплопостачання приміщень за адресою пл. Галицька, 15. У жовтні 2023 року «Львівтеплоенерго» подало позов до Господарського суду Львівської області, у якому вимагало стягнути з «Агенції ресурсів ЛМР» борг за теплопостачання. За словами позивача, протягом понад пів року, а саме з 1 травня 2022 р. по 31 січня 2023 р. підприємство-відповідач не сплачувало рахунків за приєднане теплове навантаження та спожите тепло. За цей період утворилася заборгованість — 123 437 грн.

На судове засідання жоден представник ЛКП «Агенція ресурсів ЛМР» не з’явився. Також підприємство не надало жодних аргументів на свій захист.

16 січня 2024 року, суддя Господарського суду Львівської області Роман Крупник вирішив повністю задовольнити позов ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Таким чином, ЛКП «Агенція ресурсів ЛМР» зобов’язали погасити борг у розмірі 123 437 грн, а також сплатити 2684 грн судового збору.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.