З орендарів-боржників стягнули мільйон гривень в бюджет Львова

Кошти заборгували два товариства за користування комунальною землею.

27.02.2024
З орендарів-боржників стягнули мільйон гривень в бюджет Львова

Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, «Євроготель» користується земельною ділянкою площею 762 кв. м на вул. Тершаковців, 6-а.

«Борг підприємця “виріс” ще до лютого 2020 року. Наші юристи неодноразово надсилали на адресу ТзОВ “Євроготель” претензії-нагадування щодо оплати боргу. Втім добровільно сплатити кошти там не захотіли. Тож довелось звернутись до суду. Тепер, за рішенням феміди, боржник має сплатити громаді 192 668 грн. До суми боргу тут уже додано інфляційні та 3% річних як штрафні санкції», – 1деться у повідомленні.

Двома земельними ділянками на вул. Єрошенка, 28 користується ТзОВ «Автотранс-Електрон», проте підприємство вже не один рік не платить місту за землю. На липень 2020 року заборгованість становила майже 550 тисяч грн.

«Добровільно сплатити заборгованість ТзОВ також не захотіло. Хоч мало час і можливість. Юристам департаменту містобудування знову довелося йти до суду. Щоправда, тепер підприємець поверне місту майже 870 тис. грн. Адже, крім власне суми боргу, боржникові нараховано також штрафні санкції», – пояснили в департаменті містобудування Львівської міськради.

У Львівській міськраді нагадують орендарям комунальної землі про необхідність вчасної оплати своїх зобов’язань. Адже через суд доведеться платити дорожче.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.