9 львівських підприємств платитимуть менше за оренду землі

Підприємства отримали право на коригування орендної плати за землю в рамках Програми сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2024 роки.

29.03.2024
9 львівських підприємств платитимуть менше за оренду землі

Рішення підтримали на сесії Львівської міської ради.

За словами Інни Свистун, директорки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, львівських виробників підтримали відповідно до процедури, встановленої програмою сприяння розвитку Львівських товаровиробників.

«На сесії депутати підтримали звільнення від орендної плати дев’яти підприємств. Звернення підприємців попередньо розглянула комісія, усі вони відповідали встановленим програмою критеріям щодо кількості працівників на підприємстві, щодо загального розміру ПДФО, який сплатили ці підприємства до бюджету міста за 2023 рік, а це – понад 100 млн грн. Відповідно комісія вирішила на рік звільнити їх від сплати оренди, у певному відсотку», – розповіла Свистун.

Проєктом ухвали міської ради передбачено надання права на коригування орендної плати за землю для 9 підприємств, що відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2024 роки.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.