Три медзаклади на Львівщині хочуть сплачувати ПДФО громадам, які підтримуватимуть медицину та військових

28 березня під час спільного засідання комісій обласної ради з питань охорони здоров’я та материнства і з питань комунального майна відбулося обговорення пропозицій трьох комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради галузі охорони здоров’я щодо зміни місця сплати податку на доходи фізичних осіб. Головна мета – посилення підтримки військових частин та покращення матеріально-технічної бази медзакладів.

29.03.2024
Три медзаклади на Львівщині хочуть сплачувати ПДФО громадам, які підтримуватимуть медицину та військових

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, йдеться про сплату ПДФО до бюджету Сколівської громади від Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, до Трускавецької громади від Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи та до Великолюбінської громади від Львівської обласної клінічної лікарні.

«За умови сплати цими обласними підприємствами ПДФО до місцевих бюджетів вказаних громад, місцеві ради готові спрямовувати 40% від суми сплаченого ПДФО на розвиток названих підприємств обласної ради, а 20% від суми сплаченого ПДФО скеровувати на програми підтримки Збройних Сил України – військових частин, зареєстрованих на території Львівської області. Таким чином обласна рада прагне збільшити фінансову підтримку галузі охорони здоров’я та військових формувань за рахунок додаткових надходжень ПДФО в громади», – поінформували в управлінні майном спільної власності Львівської обласної ради.

За інформацією управління майном спільної власності, у 2023 році Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф сплатив до бюджету Львівської міської громади ПДФО у сумі 43,8 млн грн, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи – 21,4 млн грн, Львівська обласна клінічна лікарня – 61,8 млн грн.

У результаті обговорення і голосування ініціативу трьох комунальних медичних закладів підтримала комісія з питань охорони здоров’я та материнства. Свою підтримку також висловили представники військових частин, очільники громад і департамент охорони здоров’я Львівської ОВА.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.