На Львівщині ув’язнили комунальника за розкрадання бюджетних грошей

Організована група заволоділа понад 1,7 мільйоном гривень, які були виділені для купівлі спецтехніки комунальному підприємству.

08.05.2024
На Львівщині ув’язнили комунальника за розкрадання бюджетних грошей

Як повідомляє Прокуратура Львівської області, організатора засуджено до 10 років позбавлення волі. Співвиконавця – до 8 років, а двох пособників – до 7 років. Також до усіх учасників групи застосовано додаткові покарання у виді конфіскації майна.

Організована група привласнила кошти комунального підприємства, які виділили з обласного бюджету для закупівлі спецтехніки для одного із комунальних підприємств. До складу групи увійшли керівник комунального підприємства, його донька, а також директор товариства та бухгалтер цього ж товариства.

Керівник комунального підприємства ініціював проведення тендерів по закупівлі двох одиниць транспортної техніки.

“В свою чергу директорка товариства забезпечувала участь товариства у тендерах щодо закупівлі комунальної техніки. Остання достовірно знала, що вищевказані об’єкти закупівлі у суб’єкта господарювання відсутні. Також вона сприяла у перемозі тендеру, шляхом створення удаваної конкуренції, внаслідок чого її неправомірно визнали переможцем. Окрім цього жінка забезпечила підписання угод із підприємством щодо продажу та поставки техніки, заздалегідь завищивши її вартість. Бухгалтер товариства готувала фіктивні документи про поставку техніки, знімала кошти отримані від комунпідприємства за закупівлю товару та передавала організатору групи”, – йдеться у повідомленні.

Однак, по факту, жодної техніки на підприємство товариство не поставило. Проте кошти за «такі послуги» були перераховані останньому. В свою чергу, донька керівника підшукувала необхідну спецтехніку та допомагала у її придбанні за значно нижчою ціною. Таким чином обвинувачені заволоділи коштами на суму понад 1, 7 млн грн.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.