У Львові дитині-сироті знайшли нову домівку

Дівчинці – 16 років, вона перебувала у Центрі підтримки дітей.

19.05.2023
У Львові дитині-сироті знайшли нову домівку

19 травня виконавчий комітет прийняв рішення про влаштування на виховання та спільне проживання у дитячий будинок сімейного типу дівчинки, позбавленої батьківського піклування.

Як зауважили в управлінні «Служби у справах дітей» Львівської міської ради, у місті функціонує 11 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 76 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також 15 прийомних сімей, де виховується 25 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. 

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.