У Львівському ТЦК відреагували на інцидент із затриманням чоловіка

19 квітня трапився черговий інцидент між працівниками ТЦК та чоловіком на вул. Кобилиця у Львові. Перехожі, які стали свідками інциденту, стверджували, що чоловіка били люди у військовій формі.

19.04.2024
У Львівському ТЦК відреагували на інцидент із затриманням чоловіка

У Львівському обласному ТЦК та СП відреагували на кофлікт.

“Особа, яка може бути військовозобов’язаним, на прохання військовослужбовців ТЦК проїхати у районний ТЦК для звірки даних відреагувала різко, із застосуванням сили до військовослужбовців ТЦК. Після цього було прийнято рішення викликати поліцію. Особа не захотіла дочекатися поліції і з місця події втекла”, — йдеться у повідомленні.

У ТЦК заявили, що проведуть службову перевірку щодо дій військовослужбовців. Та нагадали, що за ухилення від служби та будь-яке перешкоджання роботі ТЦК передбачена кримінальна відповідальність. Вона передбачає позбавлення волі терміном до 8 років.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.