У Львівській ОВА пояснили причину неналежного розчищення доріг

З огляду на повномасштабну війну, видатки з Державного дорожнього фонду, які раніше спрямовували виключно на ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, тепер скерували в загальний бюджет держави для підтримки ЗСУ.

08.12.2023
У Львівській ОВА пояснили причину неналежного розчищення доріг

За рішенням Львівської обласної ради № 519 від 14 листопада, непершочергові видатки обмежили та встановили пріоритетні напрями здійснення видатків з обласного бюджету впродовж 2023-2024 років, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

До таких непершочергових видатків тепер належить утримання та невідкладні ремонти автомобільних доріг на Львівщині, в тому числі зимове обслуговування автошляхів.

“Розуміємо, що таке рішення може призвести до ускладнень або ж обмежень руху в зимовий період, що у свою чергу викликає обурення людей. Але хочемо наголосити, що ми зараз живемо в країні у стані війни”, – йдеться у повідомленні.

Щоб не допустити ускладнень у русі транспортних засобів, Департамент дорожнього господарства Львівської ОВА, як балансоутримувач автомобільних доріг загального користування місцевого значення, доручив підрядним організаціям виконувати вимоги договорів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у зимовий період в межах наявного фінансового ресурсу.

Однак рішенням ЛОР № 519, яким визначили пріоритетні видатки обласного бюджету, обмежили фінансування на експлуатаційне утримання автодоріг місцевого значення. Відтак на сьогодні неможливо в повному обсязі забезпечити виконання робіт із зимового утримання всіх доріг місцевого значення в області. Пріоритетно снігоочисна техніка працює на автошляхах області, де інтенсивність руху транспорту найвища.

“Департамент робить все, що від нього залежить, аби максимально очищати дороги у зимовий період. Але, зважаючи на той фінансовий ресурс, який є, вже зараз маємо розуміти, що забезпечити належне утримання доріг, як це було у попередні роки, – неможливо.

Просимо жителів Львівської області враховувати всі вищенаведені фактори і з розумінням поставитися до цієї ситуації”, – підсумували у ЛОВА.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.