На дорогах Львівщини працювало 130 одиниць снігоочисної техніки

Цієї ночі та зранку 4 грудня застосували понад 1130 тонн піщано-соляної суміші.

04.12.2023
На дорогах Львівщини працювало 130 одиниць снігоочисної техніки

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, станом на зараз дороги в межах нашої області проїзні.

Техніка не припиняє працювати.

До слова, за належне утримання доріг місцевого значення у нашій області відповідає департамент дорожнього господарства Львівської ОВА. Доріг державного значення – Служба відновлення та розвитку інфраструктури. Доріг у Львові – Львівавтодор.

“Якщо у вас є зауваження щодо розчищення доріг у вашому населеному пункті, звертайтесь на Гарячу лінію Львівської області: 032 25 96 031”, – зазначили у повідомленні.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.