У Латвії затримали 26 людей, які попри заборону святкували 9 травня

У квітні Сейм Латвії терміново ухвалив закон про заборону святкових заходів, мітингів, ходів та пікетів у громадських місцях на 9 травня.

10.05.2023
У Латвії затримали 26 людей, які попри заборону святкували 9 травня
Фото: умовне

Латвійські правоохоронці завели 38 адміністративних справ і чотири — кримінальних, повідомили у телеграм-каналі Ateo Breaking.

Найпоширеніші правопорушення – покладання квітів до місць, де розташовувалися демонтовані радянські пам’ятники та носіння георгіївської стрічки.

Зазначимо, 9 травня в Латвії рішенням Сейму оголошене Днем памʼяті загиблих від агресії росії в Україні. Поліція Латвії заздалегідь попередила, що масові збори 9 травня розцінюватимуться як підтримка російської агресії проти України.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.