Мешканця Львівщини, який показав середній палець поліції, оштрафували

Обвинувачений Ярослав М. свою вину заперечив, мовляв, показував середній палець не працівнику поліції, а сусідові.

21.03.2024
Мешканця Львівщини, який показав середній палець поліції, оштрафували

Миколаївський районний суд Львівської області у понеділок, 18 березня, визнав винним у вчиненні дрібного хуліганства мешканця Львівщини, який показав патрульним середній палець, повідомляє Lviv.media.

Sнцидент трапився 9 лютого цього року на зупинці громадського транспорту в селі Київець, Миколаївського району. Ярослав М. перебуваючи у своєму авто, відкрив двері машини і показав середній палець у бік службового автомобіля поліції, що проїжджав повз. У той час Ярослав М. був у стані алкогольного сп’яніння.

У суді чоловік підтвердив, що таки показував непристойний жест, але в іншу сторону. “Показував середній палець сусідові, а не працівникам поліції, які проїжджали повз нього та подумали, що це в їхню адресу,” — йдеться в постанові суду.

Справу розглянула суддя Володимир Павлів, який оштрафував чоловіка на 51 грн та зобов’язав сплатити 605,5 грн судового збору. На постанову ще може бути подана апеляція.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.