Сьогодні мої права поліцією порушено мінімум тричі

Не знаю чим я, йдучи з суду, викликала підозру у працівників поліції, які мене зупинили для перевірки особи та особистих речей, бо на моє запитання відповіді не отримала.

29.06.2023
Сьогодні мої права поліцією порушено мінімум тричі

Підставою перевірки особи зазначили військовий стан. Своїх документів дані особи мені також не пред’явили. Нагрудні відеокамери були відсутні.

Найбільше мені сподобалося, що встановлювала пані у формі мою особу по сторінці у фейсбук. І лише після моїх зауважень пан кудись дзвонив та з’ясовував чи є у мене судимість. І це після пред’явлення мною посвідчення адвоката.

Сьогодні в свято, в День Конституції України, мої права поліцією порушено мінімум тричі. Особливо зухвалістю та тиском з боку пані в поліцейській формі.

Ось так прикриваючись військовим станом діє поліція у Львові, думаючи, що одягнувши форму та маючи владу можна зухвало відноситися до людей, не дотримуючись закону.

Фото робити вони не хотіли, відверталися, прийшлося побігати.

На зустріч спізнилася, нерви потріпали. Питання, за що?

Автор: Тетяна Могінська, адвокат

Джерело

 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.