У громаді на Львівщині демонтують об’єкт радянської спадщини

У с. Ситихів демонтують монумент радянського періоду. Замовником робіт з демонтажу визначили Шевченківську районну адміністрацію. Відповідне рішення затвердив напередодні, 10 жовтня, виконком міськради.

11.10.2023
У громаді на Львівщині демонтують об’єкт радянської спадщини
Фото Анни Герич

Як зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР, монумент був встановлений у 1970-х рр на узліссі села Ситихів без дозвільних документів, не має балансоутримувача та не внесений до переліку пам’яток архітектури містобудування, історії, мистецтва та археології.

«Щодо скульптурного рельєфу, то розглядається можливість перенесення його до музею «Територія терору», – додали у департаменті міської агломерації ЛМР.

За інформацією Шевченківської районної адміністрації, монумент мають демонтувати до кінця жовтня.

“Ситихів. Стоять альоші. То фото для Львівська міська рада, щоб вони знали, де. Локацію теж маємо. Заїзд є через поле“, – зазначила напередодні, 3 жовтня, журналістка Анна Герич.

Фото Анни Герич

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.