У Білому домі відреагували на ядерні погрози Путіна

США вважають безвідповідальною риторику путіна, який не виключає застосування ядерної зброї, та попереджають, що в такому разі рф зазнає “тяжких наслідків”.

22.09.2022
У Білому домі відреагували на ядерні погрози Путіна
Фото Reuters

Про це заявив у телеефірі координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.

“Ми завжди маємо сприймати подібну риторику серйозно. Це безвідповідально говорити про ядерну потужність у такий спосіб, але це також є нетиповим в плані того, як він говорив впродовж останніх семи місяців”, – підкреслив представник Білого дому.

Він зазначив, що США спостерігають за розвитком подій та готові відреагувати.

“Ми уважно стежимо за їхньою стратегічною позицією, щоб у разі потреби змінити свою”, – зауважив Кірбі. Водночас, за його словами, поки що немає ознак, які би свідчили про необхідність цих кроків.

Представник Білого дому також попередив, росія зазнає “тяжких наслідків” як з боку США, так і всього міжнародного співтовариства, якщо вирішить застосувати ядерну зброю.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.