Жительку Буковини, яка в суперечці з поліцейськими вихваляла путіна, засудили до 2 років виправних робіт

Жінку визнали винною у виправдуванні та глорифікації збройної агресії рф.

19.06.2023
Жительку Буковини, яка в суперечці з поліцейськими вихваляла путіна, засудили до 2 років виправних робіт
Фото: умовне

Про це пише “Судовий репортер”.

26 січня 2023 року на автошляху М-19 в населеному пункті Тарашани Чернівецької області автомобіль жінки зупинили працівники поліції.

Водійка вступила в конфлікт з патрульними. Вона зверталась до них словами: «Добре путін робить, вам по чолі давати, треба вам»; «путін буде робити з вами порядок, будете бачити!»; «Він добре робить». Тобто позитивно висловилась про збройну агресію рф проти України, схваливши дії вищого керівництва держави-агресора і глорифікувала учасників збройної агресії, а саме російського президента путіна.

У судовому засіданні обвинувачена пояснила, що в суперечці з працівниками поліції дійсно висловилась такими фразами. Щиро розкаялася і просила суд суворо її не карати. Тож її засудили до 2 років виправних робіт із відрахуванням в дохід держави у 20% заробітку.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.