Судитимуть двох львів’янок, які дякували путіну за “л/днр”

Жінкам інкриміновано виправдовування та заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників. А одній із них ще й посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

08.06.2023
Судитимуть двох львів’янок, які дякували путіну за “л/днр”

У Львівській обласній прокуратурі повідомили, що скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох львів’янок. 

Розслідуванням встановлено, що з кінця лютого 2022 року обвинувачені, використовуючи власні акаунти в забороненій  соцмережі «Однокласники», публічно виправдовували збройну агресію рф. 

Зокрема, фігурантами поширювались дописи із зображенням президента рф, прапорів так званих «л/днр» та текст наступного змісту: «Спасибо за Донецк!!!», «Спасибо за Луганск», «Крым это россия», «Крым – это начало воссоединения русского народа».

Також, 61-річна жителька Львова публікувала матеріали із закликами до вчинення дій з метою зміни меж території України. Остання заперечувала тимчасову окупацію Криму.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.