путін заявив, що до УРСР України не існувало

російський диктатор знову взявся за маразматичні заяви на історичні теми.

23.05.2023
путін заявив, що до УРСР України не існувало

російський диктатор путін  заявив, що до УРСР України не існувало, таке відео оприлюднили російські ЗМІ.

Як повідомляють кремлівські пропагандисти, путін провів робочу нараду із “головою конституційного суду рф” Зорькіним. Останній приніс диктатору карту невідомого походження, на якій замість України є “край Речі Посполитої” і “край Козакії”.

Диктатор, роздивившись “карту”, зазначив, що це ж “радянська влада створила радянську Україну”, а до того, мовляв, “ніякої України не існувало в історії людства”.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.