Суд підтвердив відкликання Тараса Чолія зі Львівської обласної ради

15 лютого Львівська обласна рада втратила депутата.

17.02.2023
Суд підтвердив відкликання Тараса Чолія зі Львівської обласної ради

Як пишуть в телеграм-каналі “#політичнийтреш”, суд ухвалив попереднє рішення у справі про дострокове припинення повноважень Тараса Чолія за рішенням політради Української галицької партії.

“Суддя ухвалив рішення про скасування забезпечення позову щодо Тараса Чолія, а це означає, що рішення Політради УГП про його відкликання знову набуло чинності”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ввести нового депутата до складу Львівської облради 8-го скликання УГП поки не зможе до завершення розгляду справи по суті.

Нагадаємо, що понад рік тому політрада УГП ухвалила рішення про відкликання п’ятьох депутатів Львівської облради (Тараса Чолія, Івана Щурка, Марії Кульчицької-Волчко, Юрія Фольварочного та Віталія Андрейка). Ці депутати оскаржили рішення партії в суді. Львівський окружний адміністративний задовольнив їхні заяви про забезпечення позову, зупинивши рішення політради УГП про їх відкликання. 

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.