Суд підтвердив відкликання Тараса Чолія зі Львівської обласної ради

15 лютого Львівська обласна рада втратила депутата.

17.02.2023
Суд підтвердив відкликання Тараса Чолія зі Львівської обласної ради

Як пишуть в телеграм-каналі “#політичнийтреш”, суд ухвалив попереднє рішення у справі про дострокове припинення повноважень Тараса Чолія за рішенням політради Української галицької партії.

“Суддя ухвалив рішення про скасування забезпечення позову щодо Тараса Чолія, а це означає, що рішення Політради УГП про його відкликання знову набуло чинності”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ввести нового депутата до складу Львівської облради 8-го скликання УГП поки не зможе до завершення розгляду справи по суті.

Нагадаємо, що понад рік тому політрада УГП ухвалила рішення про відкликання п’ятьох депутатів Львівської облради (Тараса Чолія, Івана Щурка, Марії Кульчицької-Волчко, Юрія Фольварочного та Віталія Андрейка). Ці депутати оскаржили рішення партії в суді. Львівський окружний адміністративний задовольнив їхні заяви про забезпечення позову, зупинивши рішення політради УГП про їх відкликання. 

 

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.