США запровадили нові санкції проти росії

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США запровадило нові санкції, щоб обмежити доступ росії до міжнародної фінансової системи через посередників та їхній бізнес.

12.04.2023
США запровадили нові санкції проти росії

Про це 12 квітня повідомили на сайті Мінфіну США, передає “Суспільне”.

“Сполучені Штати, у координації з Великою Британією, націлені на посередницьку мережу Алішера Усманова, який підпадає під санкції у багатьох юрисдикціях. Сьогоднішні дії також включають визначення для посилення наявних заходів і подальшого перешкоджання імпорту росією критично важливих технологій, що використовуються у її війні проти України. Загалом, Управління визначило 25 фізичних та 29 юридичних осіб з контактними особами у 20 юрисдикціях”, — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Державний департамент США одночасно вносить до переліку кілька компаній, що працюють в оборонному секторі економіки Російської Федерації та підтримують війну Росії проти України. А також додаткові компанії, пов’язані з російською Державною корпорацією з атомної енергії (Росатом). Крім того, Міністерство торгівлі США вживатиме паралельних заходів, щоб додати 28 компаній до свого Списку суб’єктів.

“У той час, як кремль шукає шляхи обходу розширених багатосторонніх санкцій та експортного контролю, накладених на росію через її війну проти України, Сполучені Штати та наші союзники й партнери продовжуватимуть руйнувати схеми ухилення, які підтримують путіна на полі бою”, — заявив заступник міністра фінансів США з питань боротьби з тероризмом та фінансової розвідки Брайан Е. Нельсон.

“Крім того, Держдепартамент накладає санкції на дві російські організації, які підтримують спроби росії підірвати суверенітет і територіальну цілісність України шляхом мілітаризації та виховання школярів: Всеросійський дитячо-юнацький військово-патріотичний громадський рух “Юнармия” та “Кримський патріотичний центр” (центр окупаційної влади із підготовки до військової служби й патріотичного виховання — ред.)”,йдеться у заяві Держсекретаря США Ентоні Блінкена.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.