США готуються виділити Україні $6 млрд

Для фінансування бюджету на 2023 рік Україні потрібно $38 млрд зовнішньої допомоги. Приблизно 11% від цієї суми, або $4,2 млрд, Україна вже отримала з початку року.

10.02.2023
США готуються виділити Україні $6 млрд
Фото: умовне

Кабінет міністрів України на засіданні в п’ятницю, 10 лютого, схвалив залучення гранту від США в розмірі $6 млрд на фінансування державного бюджету. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Liga.net.

“Сьогодні уряд схвалить про залучення гранту від Сполучених Штатів в розмірі $6 млрд. Це кошти, які ми спрямуємо на соціальні програми, освіту, медицину”, – сказав Шмигаль.

Грант надійде через цільовий фонд донорів, який адмініструють Міжнародний фонд реконструкції та розвитку та Міжнародна асоціація розвитку.

Також через цей фонд буде надано грант в розмірі $165 млн від різних європейських країн.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.